Главная О нас Связь Избранные сервисы
Главная  →Internet
Bilink — Оператор интернет-связи (Киев)

Bilink — Оператор интернет-связи (Киев)

Рейтинг: 10

Просмотров: 10028

Bilink — оператор звязку, спрямований на максимально якісні й зручні послуги.
Ми прагнемо впроваджувати інноваційні додаткові послуги, щоб Інтернет став
ще комфортнішим для Вас, наших користувачів.


Наша Місія

Ми піклуємося про репутацію нашої компанії й акцентуємо увагу на високих стандартах ведення бізнесу, системному підході до розвитку компанії й високому рівні професіоналізму наших співробітників. Примножуючи кращі традиції командної роботи, ми створюємо історію нашої компанії, якою будуть пишатися її співробітники.

Ми віримо, що використання інноваційних технологій й орієнтація на якісний сервіс дозволять нам, створювати послуги, що задовольняють потреби людей, і передбачати їхні майбутні бажання!


Наші переваги
Використовуємо тільки сучасні технології - ми підключаємо абонентів по власній волоконно-оптичній мережі. Кожен будинок підключений на швидкості 1 Гбіт/с із можливістю збільшення швидкості до 10 Гбіт/с.
Ми використовуємо тільки найкраще обладнання від перевірених виробників - наші фахівці протестували обладнання 16 (шістнадцяти) виробників, щоб гарантувати нашим клієнтам високу якість і надійність.
Навіть вибравши найякісніше обладнання, ми продовжуємо тестувати нові зразки, щоб надавати нові послуги.
Ми розвиваємося й впроваджуємо нові технології, щоб надавати для Вас нові послуги.
Наші користувачі мають доступ до медіапорталу, де знаходиться величезна кількість розважальних, художніх, документальних і мультиплікаційних фільмів і серіалів та музики. Море фільмів та музики доступних у мережі, тільки для Вашого комфорту, отож більше не доведеться витрачати гроші на DVD диски.
Дуже просто підключитися — не потрібно нікуди ходити. Підключення Ви можете замовити за тел. 044 594 33 33, або залишити заявку на підключення на нашому сайті, наші оператори обовязково звяжуться з Вами для уточнення деталей.
Цілодобова технічна підтримка готова вирішити будь-яке питання 24 години 7 днів на тиждень.
Функціонал Особистого кабінету дозволить Вам дивитися в on-line режимі стан Вашого рахунку, змінювати тарифний план, замовляти додаткові послуги, продивлятись історію оплат, а також багато чого іншого, і все це не виходячи з дому.
Різні варіанти оплати, вибирайте як Вам буде зручніше. Ви можете оплатити наші послуги через банк (ми рекомендуємо Правекс-Банк), платіжні системи ПриватБанк, через термінали мережі «Easysoft», Приват24 та «24 nonstop» (список терміналів), а також через електронну платіжну систему Portmone та WebMoney. Найближчим часом ми надамо Вам й інші варіанти оплати.
Професіоналізм наших співробітників підтримується регулярними тренінгами й бажанням співробітників до саморозвитку.
Зручні тарифні плани дозволять Вам ощадливо використовувати Ваші кошти. Ми завжди зможемо підібрати комфортний саме для Вас тарифний план.
Ми регулярно проводимо різноманітні акції, які дозволять Вам підключитися на дуже цікавих умовах й одержувати подарунки.
Додаткові послуги створять ще більше комфорту Вам і Вашим близьким.

Телефон: (044) 594 - 34 - 30

Адрес: м. Київ, 03062, пр. Перемоги, 67, корпус G, офіс 102


Сайт: http://bilink.ua


Оставьте свой отзыв

Введите свое имя:

Введите комментарий:

Отзывы Bilink — Оператор интернет-связи (Киев)

Комментарии: 1 2 3 4 5 6


cheap link building

02:44:46 09-25-2013WKdQ5B A big thank you for your article.make money online

23:01:19 09-12-2013OygO2Y A big thank you for your post.Thanks Again. Keep writing.Павел

13:26:06 09-12-2013Долго выбирать мне не пришлось. Раньше провайдеров в моем доме кроме Воли вообще не было. Выбор пал на Билинк как на надежный, недорогой и качественный провайдер! Очень рад и до сих пор пользуюсь!link building

21:39:54 09-06-2013Iwztsv Appreciate you sharing, great blog.Much thanks again. Really Cool.Дмитрий

12:21:29 09-05-2013У билинк всё замечательно. Скорость - как заявлено. Стабильно. Техподдержка - на высоте. Эталон на который должны ровняться все провайдеры.таня

22:07:53 08-09-2013Последнее время всё поплохело:Скорость ниже заявленной.В тех.поддержку сейчас не дозвониться. Не хамят,а просто переключают куда-то,а потом звонок сбрасывается. В Тех.поддержке дилетанты.Заявки теряются.Звонить в тех.поддержку это пустая трата времени и денег.

В общем...бай-бай дорогой " билинк"ищу другого провайдера.Erza

12:55:31 08-09-2013Life is short, and this article saved vabllaue time on this Earth.Маргарита

10:42:56 07-15-2013Подключила себе пакет инет+ТВ «Оптимальный». Прошло правда только 2 мес. Очень довольна скоростью интернета, да и ТВ нормально работает. Пользуемся с мужем через wi-fi с двух ноутов, но это никак не влияет на качество на работы, что очень радует.
В целом, я довольна. Спасибо.Валерий

12:18:01 01-06-2013Текст рекламный не вписывается в реаль...
Bilink — оператор звязку, спрямований на максимально якісні й зручні послуги...Ми піклуємося про репутацію нашої компанії...впроваджуємо нові технології, щоб надавати для Вас нові послуги...
Пришлось текст вводить фрагментами из-за ограничения...Валерий

12:04:43 01-06-2013... продолж2 В таких случаях уважающая себя и клиентов компания оставила бы поддержку "старой версии", для удовлетворения спроса на запись немалой части своих клиентов. На письменные обращения в поддержку ответов письменных не получил, хоть и просил в обращении ответить на майл. Предлагается единственный способ связи по телефону, что почти всегда не возможно...

Главная  →internet

Отзывы Bilink — Оператор интернет-связи (Киев) Интернет в Днепропетровске. Украина
Возможность оставить комментарий и оценить, а также посмотреть отзывы о Bilink — Оператор интернет-связи (Киев) | Интернет

Hosted By Port2All.

DPS.org.ua © 2020