Главная О нас Связь Избранные сервисы
Главная  →Internet
Bilink — Оператор интернет-связи (Киев)

Bilink — Оператор интернет-связи (Киев)

Рейтинг: 10

Просмотров: 12031

Bilink — оператор звязку, спрямований на максимально якісні й зручні послуги.
Ми прагнемо впроваджувати інноваційні додаткові послуги, щоб Інтернет став
ще комфортнішим для Вас, наших користувачів.


Наша Місія

Ми піклуємося про репутацію нашої компанії й акцентуємо увагу на високих стандартах ведення бізнесу, системному підході до розвитку компанії й високому рівні професіоналізму наших співробітників. Примножуючи кращі традиції командної роботи, ми створюємо історію нашої компанії, якою будуть пишатися її співробітники.

Ми віримо, що використання інноваційних технологій й орієнтація на якісний сервіс дозволять нам, створювати послуги, що задовольняють потреби людей, і передбачати їхні майбутні бажання!


Наші переваги
Використовуємо тільки сучасні технології - ми підключаємо абонентів по власній волоконно-оптичній мережі. Кожен будинок підключений на швидкості 1 Гбіт/с із можливістю збільшення швидкості до 10 Гбіт/с.
Ми використовуємо тільки найкраще обладнання від перевірених виробників - наші фахівці протестували обладнання 16 (шістнадцяти) виробників, щоб гарантувати нашим клієнтам високу якість і надійність.
Навіть вибравши найякісніше обладнання, ми продовжуємо тестувати нові зразки, щоб надавати нові послуги.
Ми розвиваємося й впроваджуємо нові технології, щоб надавати для Вас нові послуги.
Наші користувачі мають доступ до медіапорталу, де знаходиться величезна кількість розважальних, художніх, документальних і мультиплікаційних фільмів і серіалів та музики. Море фільмів та музики доступних у мережі, тільки для Вашого комфорту, отож більше не доведеться витрачати гроші на DVD диски.
Дуже просто підключитися — не потрібно нікуди ходити. Підключення Ви можете замовити за тел. 044 594 33 33, або залишити заявку на підключення на нашому сайті, наші оператори обовязково звяжуться з Вами для уточнення деталей.
Цілодобова технічна підтримка готова вирішити будь-яке питання 24 години 7 днів на тиждень.
Функціонал Особистого кабінету дозволить Вам дивитися в on-line режимі стан Вашого рахунку, змінювати тарифний план, замовляти додаткові послуги, продивлятись історію оплат, а також багато чого іншого, і все це не виходячи з дому.
Різні варіанти оплати, вибирайте як Вам буде зручніше. Ви можете оплатити наші послуги через банк (ми рекомендуємо Правекс-Банк), платіжні системи ПриватБанк, через термінали мережі «Easysoft», Приват24 та «24 nonstop» (список терміналів), а також через електронну платіжну систему Portmone та WebMoney. Найближчим часом ми надамо Вам й інші варіанти оплати.
Професіоналізм наших співробітників підтримується регулярними тренінгами й бажанням співробітників до саморозвитку.
Зручні тарифні плани дозволять Вам ощадливо використовувати Ваші кошти. Ми завжди зможемо підібрати комфортний саме для Вас тарифний план.
Ми регулярно проводимо різноманітні акції, які дозволять Вам підключитися на дуже цікавих умовах й одержувати подарунки.
Додаткові послуги створять ще більше комфорту Вам і Вашим близьким.

Телефон: (044) 594 - 34 - 30

Адрес: м. Київ, 03062, пр. Перемоги, 67, корпус G, офіс 102


Отзывы о Билинк в Киеве


Оставьте свой отзыв

Введите свое имя:

Введите комментарий:

Отзывы Bilink — Оператор интернет-связи (Киев)

Комментарии: 1 2


Юлія

22:36:12 04-05-2017Коли виникає будь-яка технічна проблема до них дозвонитися не можлива. Хоча на сайті дали номер ціолодобовой підтримки((((Евгений

16:23:27 07-15-2016Пользуюсь по двум адресам. Ничего критичного за 2 года пользования не происходило.
Единственное, подняли абонплату , но что тут поделать хлеб тоже в магазине подорожал.Даниил

11:18:43 12-23-2013Ребята кто живет на Нивках, подключайте этот провайдер. Лучше здесь точно не найти. ТАк как скорость и цена радует. Вайфай роутер работает супер, раздает сигнал хорошо!Лешка

15:00:36 09-26-2013Юзаю Bilink. Скорость - супер! И кино посмотреть, и радио послушать!
Наличие HD каналов очень радует)Павел

13:26:06 09-12-2013Долго выбирать мне не пришлось. Раньше провайдеров в моем доме кроме Воли вообще не было. Выбор пал на Билинк как на надежный, недорогой и качественный провайдер! Очень рад и до сих пор пользуюсь!Дмитрий

12:21:29 09-05-2013У билинк всё замечательно. Скорость - как заявлено. Стабильно. Техподдержка - на высоте. Эталон на который должны ровняться все провайдеры.Маргарита

10:42:56 07-15-2013Подключила себе пакет инет+ТВ «Оптимальный». Прошло правда только 2 мес. Очень довольна скоростью интернета, да и ТВ нормально работает. Пользуемся с мужем через wi-fi с двух ноутов, но это никак не влияет на качество на работы, что очень радует.
В целом, я довольна. Спасибо.Валерий

12:18:01 01-06-2013Текст рекламный не вписывается в реаль...
Bilink — оператор звязку, спрямований на максимально якісні й зручні послуги...Ми піклуємося про репутацію нашої компанії...впроваджуємо нові технології, щоб надавати для Вас нові послуги...
Пришлось текст вводить фрагментами из-за ограничения...Надежда

12:44:11 11-20-2012А я довольна услугами.Ирина

14:07:42 06-18-2012а я купилась на их рекламу и не жалуюсь!

Главная  →internet

Отзывы Bilink — Оператор интернет-связи (Киев) Интернет в Днепропетровске. Украина
Возможность оставить комментарий и оценить, а также посмотреть отзывы о Bilink — Оператор интернет-связи (Киев) | Интернет

Hosted By Port2All.

DPS.org.ua © 2021